Dobro nam dosli na forum kanala #90 :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dobro nam dosli na forum kanala #90 :)

Uzivajte :)
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Zadnje teme
» Sta bi vas usrecilo ovog trenutka?
ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 7:43 am od Bojana

» pjesma koja vas podsjeca na... drag0ga/dragu
ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 7:38 am od Bojana

» Pjesma koju bi u ovom trenutku zapjevali . . .
ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 6:57 am od Bojana

» Milena_fkb
ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 6:53 am od Bojana

» Ex_chupKo
ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 6:44 am od Milena

» DOSADAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 5:33 pm od Bojana

» Kajanje...?
ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 5:30 pm od Bojana

» T0P 5 :)
ewribadi na liwadi. Icon_minitimeNed Mar 28, 2010 6:49 am od nataSha_Pe_Ge

» dje cete?
ewribadi na liwadi. Icon_minitimeNed Mar 28, 2010 6:45 am od nataSha_Pe_Ge

Ključne reči
Galerija
ewribadi na liwadi. Empty

 

 ewribadi na liwadi.

Ići dole 
+23
AnGeLiCiOuS
bobanaaa
montenegrino
MissClaire
icka
issy
`morenititzaa`
N_x_O_n_
_PlAwuShA_
R_A_L_E
Milena_fkb
WuKkKkkKkkk
VaLeNtInA
XtIna
^^kAcA^^
_GaRy_GTI_
ObeliX
Kraljevski Stil
don|miSho
MotobikeR
JoJo
tiCo
nataSha_Pe_Ge
27 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
nataSha_Pe_Ge

nataSha_Pe_Ge


Ženski
Broj poruka : 3202
Godina : 32
Location : zemlja chudaaaa... :)
Datum upisa : 28.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 4:54 am

owakooooo....braca,sestre i ostale dzukele?imate li ih?kako se slazhete s njima?
Very Happy
pa da pochnem....2 brata-Nemanja i Nikola...
NeLLy je godinu mladji od mene i obozhawam ga....nemam problema s njim,chak me i izwlachi iz mojih problema.... Smile iako sam ga kao malog maltretirala i swe mu namijeshtala(dokaz da sam zla i surowa Smile ),sad ga ne bih mijenjala ni za shta na swijetu...izlazimo ponekad i zajedno,pokriwamo jedno drugo kod majke i tate i uwijek je tu za bilo shta...wolim te! :PpP
Nikola-7 godina....hah...shpijun,lazhow,razmazheno balawche....shto josh?on je najmladji i njemu swe dozwoljawaju....stalno mi dreche neki crtani po kuci....udara me,chupa,grize....teror....i kad ga zalijepim,majka radi: on je mali!
a strashan je...nagrdi me swaki dan i nishta....i swudje ide za mnom da widi oce li shto chut' da prenese...i onda trchi niza stepenice,pa dolje u dnewnu na raport......crnjak....
-nadam se da wam se swidio prikaz moje porodichne idile....
Smile
Nazad na vrh Ići dole
tiCo

tiCo


Muški
Broj poruka : 719
Godina : 34
Location : nedje oko kola :D
Datum upisa : 25.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 11:58 am

ja imam brata 4 godine mladjeg od mene..sad ide onaj period otvaranje..onih forica ...6i 7i razred ono...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kad pocnu on i drustvo mu qq.. da poludis..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.freeforum101.com/topgermancars/
JoJo

JoJo


Ženski
Broj poruka : 3748
Godina : 32
Location : Розино бб Будва
Datum upisa : 25.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 3:52 pm

Hehehe... e ovako ja imam brata Ivana koji je mladji od mene 3 godine Smile ... Nema dana da se ne pomlatimo ali valjda tako iskazujemo ljubav hahahahah poshto ni jedno ni drugo nismo ljubavni Razz e sad kad god imam frku sa roditeljima vazda me brani i vazda je na moju stranu pa bila ja u pravu ili ne Very Happy Isto tako uvjek ga pitam za misljenje jer mi ono mnogo znaci , jer Iko ce mi rec iskreno onako kako misli a po tome smo potpuno isti Razz i zbog toga mi izreda puta zamjeri ne samo on nego i druge osobe Smile ali jbg takva sam :p e tako ... e da i sestra ga uci josh od malih nogu shto valja a shto ne Razz hahahahahah a p0sto mi je zelja uvjek bila da sam musko ja sam ta koja ga uci kako sa djevojkama i sl Smile PgjampT?! P.S volum ga najvise! on je du$a sekina maja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/jovana_jojo_pejovic
MotobikeR

MotobikeR


Muški
Broj poruka : 1229
Godina : 32
Location : pamuchna
Datum upisa : 25.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 4:25 pm

imam brata mladjeg 3 god i kad smo zajedno bijem ga..
Nazad na vrh Ići dole
don|miSho
Admin
Admin
don|miSho


Muški
Broj poruka : 457
Godina : 33
Datum upisa : 24.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 9:33 pm

3 sata mi je trebalo da iscitam ovaj topic... Imam i ja 2 brata... Naravno bijem ih !
Nazad na vrh Ići dole
Kraljevski Stil
Admin
Admin
Kraljevski Stil


Muški
Broj poruka : 577
Godina : 33
Location : Podgorica
Datum upisa : 24.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 10:07 pm

imam sestru 20 god ... wolim je :DD
Nazad na vrh Ići dole
https://90forum.serbianforum.info
ObeliX

ObeliX


Broj poruka : 469
Location : 3eTa - Cp6uja
Datum upisa : 25.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 11:19 pm

ja od 22 i volim je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
nataSha_Pe_Ge

nataSha_Pe_Ge


Ženski
Broj poruka : 3202
Godina : 32
Location : zemlja chudaaaa... :)
Datum upisa : 28.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSre Okt 03, 2007 4:08 am

tiCo ::
ja imam brata 4 godine mladjeg od mene..sad ide onaj period otvaranje..onih forica ...6i 7i razred ono...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kad pocnu on i drustvo mu qq.. da poludis..
Nikola je s tim krenuo u prwi osnowne.... -_-
dodjem u shkolu za njega i radi mi u sred priche:e,Nana,Nana,pozdrawila te Slawica?
ja ono sad ochekujem neka zhena i pitam:koja Slawica?
-moga kurca glawica....
i tako....bash je forash mali....klosharche. -_-
i dowodi mi swe neke chete kepeca po kuci,narawno...sjate se u moju sobu(nece ni u jednu drugu) na soni i tako to...i izmrshikam ih...kukala djeca,wu'ce traume iz djetinjstwa od mene... Smile
banja mi je...namrtwo!
Nazad na vrh Ići dole
_GaRy_GTI_

_GaRy_GTI_


Muški
Broj poruka : 862
Godina : 34
Location : G .G. 4ewer
Datum upisa : 01.10.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 11:09 pm

koliko pisete qq vama Razz a ja dvije sestre anu (^^Crazy_Girl^^)sa njom se dobro slazem jer je samo god ipo mladja od mene...a ova druga 7 god... Razz
Nazad na vrh Ići dole
^^kAcA^^

^^kAcA^^


Ženski
Broj poruka : 140
Godina : 32
Datum upisa : 03.10.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSub Okt 06, 2007 2:37 am

ja imam brata vuka (:

koji je godinu ipo mladji od mene..

hm pa slazemo se dobro dok je on raspolozen i dok se ne pobijemo.. Razz
i tako..
puno ga volim i nekad zna da bude bas dobar :*
Nazad na vrh Ići dole
nataSha_Pe_Ge

nataSha_Pe_Ge


Ženski
Broj poruka : 3202
Godina : 32
Location : zemlja chudaaaa... :)
Datum upisa : 28.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSub Okt 06, 2007 4:07 am

^^kAcA^^ ::
ja imam brata vuka (:

koji je godinu ipo mladji od mene..

hm pa slazemo se dobro dok je on raspolozen i dok se ne pobijemo.. Razz
i tako..
puno ga volim i nekad zna da bude bas dobar :*
ja wuka obozhawam,kaca nemanju...i tako se mi medjusobno wolimo...familijarni odnosi.... o_O Very Happy
a kad je wuk bije,ja pricham s njim i smiri se i takoooo...ali ti si owca,nerwirash ga. Smile ugledaj se malo na mene...mis'iiiiiiim.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
XtIna

XtIna


Ženski
Broj poruka : 751
Godina : 33
Location : Budva,M0ntenegr0 - nisam`tu`na`GRANU`sam
Datum upisa : 25.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSub Okt 06, 2007 2:39 pm

i ja dvije 0.o jedna 25 druga 30 godina Smile ox...moram da ih `slusham` a 0kle... volim ih... ali se staln0 bijem0 :Ppp
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/cristinadjuric
ObeliX

ObeliX


Broj poruka : 469
Location : 3eTa - Cp6uja
Datum upisa : 25.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSub Okt 06, 2007 11:33 pm

kristina udaj te sestre... Razz
Nazad na vrh Ići dole
XtIna

XtIna


Ženski
Broj poruka : 751
Godina : 33
Location : Budva,M0ntenegr0 - nisam`tu`na`GRANU`sam
Datum upisa : 25.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 1:25 am

ma udala se ova od 25 a ovu to i vidim ne interesuje tolk0 :Ppp ux j0sh ova sad ide iz qceee...j0jjjjjjjj citava kuca meni na raspolaganju ...banjolica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/cristinadjuric
ObeliX

ObeliX


Broj poruka : 469
Location : 3eTa - Cp6uja
Datum upisa : 25.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 1:47 am

haha.jesmo li pozvani? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
XtIna

XtIna


Ženski
Broj poruka : 751
Godina : 33
Location : Budva,M0ntenegr0 - nisam`tu`na`GRANU`sam
Datum upisa : 25.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 2:05 am

afkors
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/cristinadjuric
VaLeNtInA

VaLeNtInA


Broj poruka : 175
Godina : 35
Datum upisa : 24.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 2:29 am

ja imam brata, mladji je od mene 2 godine... nikako se ne slazemo zato i ne progovaramo mnogo... sve sto ja volim on mrzi i obrnuto pa shodno tome mozemo samo da se svadjamo...
Nazad na vrh Ići dole
WuKkKkkKkkk

avatar


Broj poruka : 37
Datum upisa : 25.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 5:53 am

sestru kacu god dana starija od mene.
Nazad na vrh Ići dole
Milena_fkb

Milena_fkb


Muški
Broj poruka : 447
Godina : 32
Location : Masline:)
Datum upisa : 08.10.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 11:55 am

2brata jedan 26,drugi 27god..
Super su obozavam ih,,sa njima mogu o svemu da pricam,daju mi savjete,pokrivaju kod majke i tate...ma extra---
samo sto mi ovaj mladji zivi u BG,Sad(((a ovaj stariji je ozenjen...isto;(((
A imam i mladju sestru,,,spijunce jedno malo,pokvareno,razmazeno...
A kada mi dodje neko uvijek je ona tu u sobi,a ne mozes je izbaciti nema sanse ili ulazi po 100puta(znaju to najbolje Bojana i Natasa)
I jos ti otvori glavu sa njenim forama iz skole,paff...rascijepa mi je,,,a za druge stvari da ne pricam...
Svuda me prati,presluskuje a onda sve majki,,,
Nekada je dobra greote...ali vecinom malo pokvareno stvorenje,kojemu sve popustaju,koje ima sve petice,ide na balet,vjeronauku,hori td.pravo ono malo supkalo,PIX!
Nazad na vrh Ići dole
MotobikeR

MotobikeR


Muški
Broj poruka : 1229
Godina : 32
Location : pamuchna
Datum upisa : 25.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 2:15 pm

Milena_fkb ::
2brata jedan 26,drugi 27god..
Super su obozavam ih,,sa njima mogu o svemu da pricam,daju mi savjete,pokrivaju kod majke i tate...ma extra---
samo sto mi ovaj mladji zivi u BG,Sad(((a ovaj stariji je ozenjen...isto;(((
A imam i mladju sestru,,,spijunce jedno malo,pokvareno,razmazeno...
A kada mi dodje neko uvijek je ona tu u sobi,a ne mozes je izbaciti nema sanse ili ulazi po 100puta(znaju to najbolje Bojana i Natasa)
I jos ti otvori glavu sa njenim forama iz skole,paff...rascijepa mi je,,,a za druge stvari da ne pricam...
Svuda me prati,presluskuje a onda sve majki,,,
Nekada je dobra greote...ali vecinom malo pokvareno stvorenje,kojemu sve popustaju,koje ima sve petice,ide na balet,vjeronauku,hori td.pravo ono malo supkalo,PIX!


zaebajesh li se? affraid drunken
Nazad na vrh Ići dole
nataSha_Pe_Ge

nataSha_Pe_Ge


Ženski
Broj poruka : 3202
Godina : 32
Location : zemlja chudaaaa... :)
Datum upisa : 28.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 7:27 pm

Milena_fkb ::
2brata jedan 26,drugi 27god..
Super su obozavam ih,,sa njima mogu o svemu da pricam,daju mi savjete,pokrivaju kod majke i tate...ma extra---
samo sto mi ovaj mladji zivi u BG,Sad(((a ovaj stariji je ozenjen...isto;(((
A imam i mladju sestru,,,spijunce jedno malo,pokvareno,razmazeno...
A kada mi dodje neko uvijek je ona tu u sobi,a ne mozes je izbaciti nema sanse ili ulazi po 100puta(znaju to najbolje Bojana i Natasa)
I jos ti otvori glavu sa njenim forama iz skole,paff...rascijepa mi je,,,a za druge stvari da ne pricam...
Svuda me prati,presluskuje a onda sve majki,,,
Nekada je dobra greote...ali vecinom malo pokvareno stvorenje,kojemu sve popustaju,koje ima sve petice,ide na balet,vjeronauku,hori td.pravo ono malo supkalo,PIX!
jes' kunem ti se....kako je crnaaaaaaa.....ako mi ko otwori glawu to su nikola i milica....
a nikola je barem zanimljiw s wremena na wrijeme....klosharche malo....
dok owaaaaaa.....kuku,pri samoj pomisli me glawa zaboli.
Nazad na vrh Ići dole
R_A_L_E

R_A_L_E


Broj poruka : 214
Datum upisa : 26.09.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 7:46 pm

dvije sestre starije od mene volim ih obije samo sto se sa ovom mladjom 20god bijem stalno,a sa starijom sam extra jes da je udata ali me pokriva kod roditelja zato nju malo vise volim..Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
_PlAwuShA_

avatar


Broj poruka : 642
Location : lovee
Datum upisa : 08.10.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 9:13 pm

nataSha_Pe_Ge ::
Milena_fkb ::
2brata jedan 26,drugi 27god..
Super su obozavam ih,,sa njima mogu o svemu da pricam,daju mi savjete,pokrivaju kod majke i tate...ma extra---
samo sto mi ovaj mladji zivi u BG,Sad(((a ovaj stariji je ozenjen...isto;(((
A imam i mladju sestru,,,spijunce jedno malo,pokvareno,razmazeno...
A kada mi dodje neko uvijek je ona tu u sobi,a ne mozes je izbaciti nema sanse ili ulazi po 100puta(znaju to najbolje Bojana i Natasa)
I jos ti otvori glavu sa njenim forama iz skole,paff...rascijepa mi je,,,a za druge stvari da ne pricam...
Svuda me prati,presluskuje a onda sve majki,,,
Nekada je dobra greote...ali vecinom malo pokvareno stvorenje,kojemu sve popustaju,koje ima sve petice,ide na balet,vjeronauku,hori td.pravo ono malo supkalo,PIX!
jes' kunem ti se....kako je crnaaaaaaa.....ako mi ko otwori glawu to su nikola i milica....
a nikola je barem zanimljiw s wremena na wrijeme....klosharche malo....
dok owaaaaaa.....kuku,pri samoj pomisli me glawa zaboli.


ahahaha aa ona mala je zesci otvarac...hah...ne bih je ja tako trpjela...aJOJOJ kako me nerviraaa....a nikola uuu onome se valjam od smijeha...radi mi na tel danas .."evo me s' majkom,tatom,bratom,sestrom,KURCEM,PALCEM,GENIJALCEM,KRIMINALCEM,NE ZNAM NI JA STA VISE"
Nazad na vrh Ići dole
N_x_O_n_

N_x_O_n_


Muški
Broj poruka : 1152
Godina : 34
Location : TK
Datum upisa : 15.10.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeSub Okt 20, 2007 9:50 pm

ja imam tri sestre jedna 23 god druga 22,udate obije,i ova mladja 14 godina,ove dvije udate imaju djecu,starija sina laza,a mladja cerkicu nadju i obozavam ih..srecice moje,buci buci buci... Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/nikolapelevic
`morenititzaa`

`morenititzaa`


Ženski
Broj poruka : 4003
Godina : 32
Location : negdje izvan planeeeeeeetaaaa... :)
Datum upisa : 12.10.2007

ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 1:19 am

ja imam mladju sestru (13) i dobro se slazhemo, ponekad je smor i to... Znamo da se posvadjamo uhhhhhhh... Kako umije da me iznervira to je nezdravo...! Ali u sushtini smo ok Very Happy ufff pichkica moja o_O Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ewribadi na liwadi. Empty
PočaljiNaslov: Re: ewribadi na liwadi.   ewribadi na liwadi. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ewribadi na liwadi.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobro nam dosli na forum kanala #90 :) :: Zanimacije :: Teen problemi-
Skoči na: