Dobro nam dosli na forum kanala #90 :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dobro nam dosli na forum kanala #90 :)

Uzivajte :)
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Zadnje teme
» Sta bi vas usrecilo ovog trenutka?
".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 7:43 am od Bojana

» pjesma koja vas podsjeca na... drag0ga/dragu
".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 7:38 am od Bojana

» Pjesma koju bi u ovom trenutku zapjevali . . .
".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 6:57 am od Bojana

» Milena_fkb
".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 6:53 am od Bojana

» Ex_chupKo
".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 6:44 am od Milena

» DOSADAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 5:33 pm od Bojana

» Kajanje...?
".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 5:30 pm od Bojana

» T0P 5 :)
".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeNed Mar 28, 2010 6:49 am od nataSha_Pe_Ge

» dje cete?
".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeNed Mar 28, 2010 6:45 am od nataSha_Pe_Ge

Ključne reči
Galerija
".. I hate you, but I love you... " :/ Empty

 

 ".. I hate you, but I love you... " :/

Ići dole 
+15
_GaRy_GTI_
mala_plawusha
N_x_O_n_
don|miSho
_mawa_maca_cica_
nataSha_Pe_Ge
XtIna
VaLeNtInA
`gRim`
JoJo
montenegrino
_PlAwuShA_
MotobikeR
Kraljevski Stil
`morenititzaa`
19 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
`morenititzaa`

`morenititzaa`


Ženski
Broj poruka : 4003
Godina : 32
Location : negdje izvan planeeeeeeetaaaa... :)
Datum upisa : 12.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSub Nov 03, 2007 8:58 pm

Je li istina da je od ljubavi do mrznje kratak put...? Mrzite li sad nekoga koga ste ranije obozhavali...? Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Kraljevski Stil
Admin
Admin
Kraljevski Stil


Muški
Broj poruka : 577
Godina : 33
Location : Podgorica
Datum upisa : 24.09.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSub Nov 03, 2007 9:00 pm

ISTINA ŽIVA!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://90forum.serbianforum.info
MotobikeR

MotobikeR


Muški
Broj poruka : 1229
Godina : 32
Location : pamuchna
Datum upisa : 25.09.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSub Nov 03, 2007 9:09 pm

могло би се рећ да је истина
Nazad na vrh Ići dole
_PlAwuShA_

avatar


Broj poruka : 642
Location : lovee
Datum upisa : 08.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSub Nov 03, 2007 9:24 pm

istina....ja ne mrzim nikoga....ali mene neko mrzi...Smile
Nazad na vrh Ići dole
montenegrino

montenegrino


Muški
Broj poruka : 627
Godina : 35
Datum upisa : 14.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSub Nov 03, 2007 9:28 pm

ne
Nazad na vrh Ići dole
JoJo

JoJo


Ženski
Broj poruka : 3748
Godina : 32
Location : Розино бб Будва
Datum upisa : 25.09.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSub Nov 03, 2007 10:18 pm

istina!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/jovana_jojo_pejovic
`gRim`

`gRim`


Muški
Broj poruka : 322
Godina : 33
Location : Autobus sa brojem 6.
Datum upisa : 23.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 3:26 am

/me kija..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.formula1.com/
VaLeNtInA

VaLeNtInA


Broj poruka : 175
Godina : 35
Datum upisa : 24.09.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 3:58 am

Nije istina... ako nekog stvarno volis nikad ga ne mozes zamrzjeti, ili samo mislis da ga mrzis ili ga nikad nisi ni volio...
Nazad na vrh Ići dole
XtIna

XtIna


Ženski
Broj poruka : 751
Godina : 33
Location : Budva,M0ntenegr0 - nisam`tu`na`GRANU`sam
Datum upisa : 25.09.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 1:04 pm

da da `mrzim ga` najlakse je sebi utuvit u glavu mrzim ga...tj najteze meni barem..ali to u vecini slucajeva nije istina... sto znam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/cristinadjuric
nataSha_Pe_Ge

nataSha_Pe_Ge


Ženski
Broj poruka : 3202
Godina : 32
Location : zemlja chudaaaa... :)
Datum upisa : 28.09.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimePon Nov 05, 2007 12:55 am

VaLeNtInA ::
Nije istina... ako nekog stvarno volis nikad ga ne mozes zamrzjeti, ili samo mislis da ga mrzis ili ga nikad nisi ni volio...
njegosh maWeni :* Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
_mawa_maca_cica_

_mawa_maca_cica_


Broj poruka : 1241
Datum upisa : 31.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeUto Nov 06, 2007 2:28 pm

istina!!! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
don|miSho
Admin
Admin
don|miSho


Muški
Broj poruka : 457
Godina : 33
Datum upisa : 24.09.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeUto Nov 06, 2007 2:49 pm

a sto znam... moguce...
Nazad na vrh Ići dole
`morenititzaa`

`morenititzaa`


Ženski
Broj poruka : 4003
Godina : 32
Location : negdje izvan planeeeeeeetaaaa... :)
Datum upisa : 12.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSre Nov 07, 2007 4:48 pm

moze da se desi, moze !
Nazad na vrh Ići dole
JoJo

JoJo


Ženski
Broj poruka : 3748
Godina : 32
Location : Розино бб Будва
Datum upisa : 25.09.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSre Nov 07, 2007 4:54 pm

Citat :
Nije istina... ako nekog stvarno volis nikad ga ne mozes zamrzjeti, ili samo mislis da ga mrzis ili ga nikad nisi ni volio...
ne slazem se sa tobom... sve zavisi do temperamenta osobe ... ako te neko tolko povrijedi i izigra te i ti predjes preko toga... ti onda za mene nemas svoje ja Wink ... p.s. nemoj nista licno da shvatis Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/jovana_jojo_pejovic
N_x_O_n_

N_x_O_n_


Muški
Broj poruka : 1152
Godina : 34
Location : TK
Datum upisa : 15.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSre Nov 07, 2007 6:08 pm

XtIna ::
da da `mrzim ga` najlakse je sebi utuvit u glavu mrzim ga...tj najteze meni barem..ali to u vecini slucajeva nije istina... sto znam

slazem se...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/nikolapelevic
VaLeNtInA

VaLeNtInA


Broj poruka : 175
Godina : 35
Datum upisa : 24.09.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeČet Nov 08, 2007 12:08 pm

JoJo ::
Citat :
Nije istina... ako nekog stvarno volis nikad ga ne mozes zamrzjeti, ili samo mislis da ga mrzis ili ga nikad nisi ni volio...
ne slazem se sa tobom... sve zavisi do temperamenta osobe ... ako te neko tolko povrijedi i izigra te i ti predjes preko toga... ti onda za mene nemas svoje ja Wink ... p.s. nemoj nista licno da shvatis Razz
Mene onda ocigledno niko nije toliko povrijedio Wink ili mozda nikog nisam toliko voljela Wink
Nazad na vrh Ići dole
nataSha_Pe_Ge

nataSha_Pe_Ge


Ženski
Broj poruka : 3202
Godina : 32
Location : zemlja chudaaaa... :)
Datum upisa : 28.09.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 12:12 am

JoJo ::
Citat :
Nije istina... ako nekog stvarno volis nikad ga ne mozes zamrzjeti, ili samo mislis da ga mrzis ili ga nikad nisi ni volio...
ne slazem se sa tobom... sve zavisi do temperamenta osobe ... ako te neko tolko povrijedi i izigra te i ti predjes preko toga... ti onda za mene nemas svoje ja Wink ... p.s. nemoj nista licno da shvatis Razz
ne znachi da si preshla preko toga ako ga ne mrzish....znachi,ostanesh pri swome,ali ga ipak ne mrzish....mozhesh se razocharat',wratit' mu 3 puta gore ili shta wec,ali ne morash da ga mrzish....jer mrzjeti nije isto shto i ne oprostiti....naprawi razliku tu....
nisi mu oprostila,ostala si swoja,imash swoje ja......kad wec o tome prichash.
mada,swe zawisi od osobe do osobe...
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mala_plawusha

mala_plawusha


Ženski
Broj poruka : 350
Godina : 31
Location : under the tree
Datum upisa : 03.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimePet Dec 07, 2007 12:59 am

Istinaaaaaaa!!! Voljela sam nekogaa,strasnooo,sad ga mrzim! -____-
Nazad na vrh Ići dole
`morenititzaa`

`morenititzaa`


Ženski
Broj poruka : 4003
Godina : 32
Location : negdje izvan planeeeeeeetaaaa... :)
Datum upisa : 12.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimePet Dec 07, 2007 1:02 am

i ja isto !!!!! Znachi PREZIREM GA Sad debil Sad
Nazad na vrh Ići dole
mala_plawusha

mala_plawusha


Ženski
Broj poruka : 350
Godina : 31
Location : under the tree
Datum upisa : 03.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimePet Dec 07, 2007 1:05 am

kreteeeeeen!!Penal!Pihhh,neka crkneee...puca mi za njegaa!Lalala... Razz
Nazad na vrh Ići dole
`morenititzaa`

`morenititzaa`


Ženski
Broj poruka : 4003
Godina : 32
Location : negdje izvan planeeeeeeetaaaa... :)
Datum upisa : 12.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimePet Dec 07, 2007 1:10 am

mozhe lagano da se ubije od alkohola... neka crkna, ka` shto Melanija reche! Savrseno mi puca! -_-
Nazad na vrh Ići dole
_GaRy_GTI_

_GaRy_GTI_


Muški
Broj poruka : 862
Godina : 34
Location : G .G. 4ewer
Datum upisa : 01.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimePet Dec 07, 2007 1:53 am

VaLeNtInA ::
Nije istina... ako nekog stvarno volis nikad ga ne mozes zamrzjeti, ili samo mislis da ga mrzis ili ga nikad nisi ni volio...


OVO JE ISTINA
Nazad na vrh Ići dole
`morenititzaa`

`morenititzaa`


Ženski
Broj poruka : 4003
Godina : 32
Location : negdje izvan planeeeeeeetaaaa... :)
Datum upisa : 12.10.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimePet Dec 07, 2007 1:53 am

vjeruj mi da mozhe... dodje mi da ga zapalim!
Nazad na vrh Ići dole
mIRRa_fickle

mIRRa_fickle


Muški
Broj poruka : 525
Godina : 38
Datum upisa : 11.12.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 9:20 pm

a ja ne mogu stv da mrzim nekog koga sam voljela...ali mogu da ga/je mrzim trenutno jer me je iznervirao/la ...i kazem kakaw penal,debil i tako ili mrzim te...
Nazad na vrh Ići dole
nataSha_Pe_Ge

nataSha_Pe_Ge


Ženski
Broj poruka : 3202
Godina : 32
Location : zemlja chudaaaa... :)
Datum upisa : 28.09.2007

".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 10:09 pm

mIRRa_fickle ::
a ja ne mogu stv da mrzim nekog koga sam voljela...ali mogu da ga/je mrzim trenutno jer me je iznervirao/la ...i kazem kakaw penal,debil i tako ili mrzim te...
swe je recheno Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





".. I hate you, but I love you... " :/ Empty
PočaljiNaslov: Re: ".. I hate you, but I love you... " :/   ".. I hate you, but I love you... " :/ Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
".. I hate you, but I love you... " :/
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Jel mozete reci "Volim te" ako to ne mislite?
» sjedenje "na dvije stolice"
» sto mislite o "oru"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobro nam dosli na forum kanala #90 :) :: Zanimacije :: Ljubav , Sex , Muvanje...-
Skoči na: